Свято гумору.

1 квіт. 2013

Усмішка…Вона приносить щастя в дім, породжує атмосферу доброзичливості у ділових стосунках і служить паролем для друзів. Її не можна купити, не можна позичити, випросити. Усмішка сама по собі ні на що не годиться, поки її не подарували, тому в НВК №6 1 квітня було вирішено дарувати усмішки друзям, однокласникам і вчителям.

День у закладі розпочався Святом гумору. Учні 5-7 класів намагалися по-різному розвеселити серйозне журі, присутніх в залі. Виступи не буди схожі один на один. Але конкурс є конкурс…У номінації «Одна за всіх» перемогла учениця 7-Б класу Міщенко Ганна. Веселі історії із шкільного життя чудово розповіли учні 6-х і 7-А класів, які посіли почесне ІІ місце у конкурсі. А абсолютними переможцями сталі наймолодші учасники конкурсу – учні 5 класу. Їх весела і водночас повчальна  історії про трьох сіреньких поросят не залишила байдужими нікого в залі.

Свято закінчилося, але всі розуміюсь, що вулиці Сміху немає кінця, тому щирі і добрі усмішки продовжували дарувати один одному цілий день.